close
menu

وبلاگ

1 like 237 view

لیفت غبغب با نخ و هزینه آن

لیفت غبغب با نخ و هزینه آن

داشتن غبغب از مشکلاتی که زنان و مردان با آن مواجه هستند و باعث بد فرم شدن چهره می شود. امروزه با روش های مختلف چه با جراحی و چه غیر جراحی می شود که این مشکل را حل کرده و با لیفت غبغب این مشکل را از بین برد و چهره ای خوش فرم داشته باشید.

 

آواسلامت ارائه‌دهنده خدمات جراحی صورت، جراحی بدن و ژل وبوتاکس درایران می‌باشد.

 

آخرین مطالب مربوط به جراحی لیفت شقیقه، جراحی پلک (بلفاروپلاستیسانترال لب، بوکال فت، تخلیه غبغب و... را در وبلاگ سایت آوا سلامت مطالعه کنید.

 

لیفت غبغب و دانستنی‌های آن

داشتن غبغب یکی از مشکلاتی است که زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار میدهد و همه به دنبال سریع ترین راه برای حل این مشکل هستند. لیفت یکی از راه های سریع برای رفع این مشکل است. که با کمک جراحی می شود که چربی ناحیه فک را از بین برده و آن را رفع کرد. به غیر از عمل جراحی با روش های مثل لیزر، ورزش و تزریق آنزیم و… هم می توانیم این مشکل را حل کنیم البته این روش ها نتیجه خود را در دراز مدت نشان می دهد و نتیجه و بازده سریعی نخواهد داشت.

 

لیفت غبغب مناسب کسانی است که به دلیل اضافه وزن، چربی زیادی در ناحیه غبغب دارند و با عمل لیفت محل مورد نظر را ترمیم کنند. علاوه بر این افراد کسانی که به دلیل کاهش وزن زیاد دچار شل شدگی و افتادگی پوست در این محل شده اند و همچنین افراد زیر 40 سال که تمایل به انجام این کار دارند و البته افرادی که به صورت ارثی از دوران کودکی این مشکل را داشتند، بهترین افراد برای از بین غبغب با انجام سریع ترین روش هستند.

 

لیفت معمولا به دو روش جراحی و لیفت با نخ صورت می گیرد و کسانی که ترس از جراحی و عوارض جانبی آن دارند بهترین جایگزین برای آن لیفت با نخ است که نخ های لیفت، جذب پوست شده و نیازی به کشیدن آن نیست. اما روش های دیگر لیفت هم وجود دارد که یکی دیگر از آن ها لیپوساکشن است که جز روش های تهاجمی محسوب شده و نتیجه دائمی و بدون برگشت دارد.

لیفت غبغب با نخ یا جراحی؟!

در مورد لیفت غبغب باید بگویم که یک روش جدیدتر نسبت به جراحی غبغب است که عوارض کمتری دارد و سریع تر انجام می شود و بدون هیچ بیهوشی و درد و یا خونریزی انجام میگیرد و دوره بهبودی کمتری دارد. لیفت با نخ در واقع به منظور بالا کشیدن و کشش پوست و همچنین سفت کردن ناحیه غبغب انجام میگیرد. در این روش که حتما باید با تشخیص پزشک انجام شود ابتدا ناحیه مورد نظر بی حس می شود تا زیباجو دردی احساس نکند. بعد از آن با استفاده از سوزن های نازک و همچنین با استفاده از نخ های پلیمری که قابل جذب به پوست هستند وارد ناحیه غبغب می شود و پوست را به طرف بالا می کشد و معمولا جای زخم و نخ ها از بین میرود و آثاری از آن ها بر روی پوست باقی نمی ماند.

 

فرد بیمار معمولا بعد از یک روز استراحت می تواند به روند طبیعی زندگی برگردد و مدت زمان عمل هم حدودا از بین نیم ساعت تا دو ساعت متغیر است. درباره دائمی بودن یا نبودن این کار باید بگویم که نتایج لیفت با نخ به صورت موقت است و با گذشت زمان و بعد از چند سال به طور خود به خود از بین می رود. در مورد مزایا هم باید بگویم که هر عملی معایب خود را دارد ولی مزایای این عمل از معایبش بیشتر است و خود این جز مزایا این کار است. از مزایا دیگر آن می توانیم به دوره نقاهت کوتاه، جوانسازی سازی پوست در کوتاه ترین زمان، تعداد جلسات کم، کمترین آسیب به پوست، بدون نیاز به جراحی و بیهوشی و همچنین جذب شدن به پوست اشاره کرد.

 

درباره لیفت با جراحی باید بگویم که در واقع برای جراحی غبغب یک برش کوچک در جلو گوش داده می شود و به سمت پایین امتداد پیدا می کند و یا به روش اندوسکوپی چند برش کوچک ایجاد می شود و در صورت لزوم یک برش دیگر هم در زیر چانه ایجاد می شود. در واقع از طریق این برش ها چربی اضافه در این ناحیه برداشته می شود و غبغب از بین می رود و در آخر هم با بخیه زدن به اتمام می رسد.

 

در مورد دائمی بودن لیفت غبغب باید بگویم که نتیجه آن نسبت به لیفت با نخ طولانی تر است ولی اگر مراقبت های لازم انجام نگیرد با اضافه وزن دوباره غبغب ایجاد می شود و آثار جراحی از بین میرود. برای طولانی تر شدن مدت نتیجه باید از رفتن به استخر و سونا پرهیز کنید، داروهای ترمیم کننده مصرف کنید، پانسمان به طور دقیق و درست انجام بگیرد، محل خواب خود را همیشه تمیز نگه دارید، تا حدود سه هفته بعد از عمل هیچ گونه فعالیت سنگینی انجان ندهید و همچنین از گن های مخصوص غبغب استفاده شود.

 

عوارض جانبی لیفت با نخ در مقایسه با جراحی بسیار کمتر است و البته رفع غبغب با جراحی ماندگاری بیشتری نسبت به لیفت با نخ دارد، هزینه لیفت با نخ در مقایسه با عمل جراحی بسیار کمتر و مقرون به صرفه تر است. با دانستن تمامی این نکات باید انتخاب بر اساس سن فرد، نوع پوست و تشخیص پزشک مربوطه صورت بگیرد و بهترین آن توسط خود شخص با مشورت پزشک انتخاب شود.

روش انجام لیفت غبغب با نخ

لیفت با نخ به این صورت است که با استفاده از نخ و سوزن های مخصوص که نخ آن جذب پوست می شود و جز نخ های بخیه محسوب می شود. نخ و سوزن به ناحیه غبغب وارد شده و با انجام این کار پوست ناحیه چانه و گردن به طرف بالا کشیده می شود غبغب از بین می‌رود. این عمل فقط با بی حسی موضعی انجام می شود و نیازی به بیهوشی کامل ندارد. در نتیجه عوارض جانبی بیهوشی را هم ندارد. علاوه بر این انجام این کار بدون درد و خونریزی است و نیازی به کشیدن بخیه آن نیست و نخ های موجود خود به خود جذب پوست می شوند.

لیفت غبغب چه عوارضی دارد؟!

عوارض لیفت با نخ و عوارض آن با جراحی ممکن است که متفاوت باشد. پس به طور جداگانه به عوارض هر کدام می پردازیم:

  • عوارض با جراحی: عوارض ناشی بعد از عمل جراحی ممکن است با کمی درد و تورم و کبودی همراه باشد. همچنین به دلیل بیهوشی در جراحی عوارضی مثل سرگیجه، حالت تهوع و… داشته باشد که این عوارض کاملا طبیعی است ولی در صورت شدید بودن عوارض حتما به پزشک مراجعه شود.
  • عوارض لیفت با نخ: عوارض ناشی از لیفت با نخ بسیار جزئی و موقتی است و با کمی درد و کبودی همراه است که با گذشت یک هفته تقریبا از بین میرود. که بهتراست از حرکت دادن بیش از حد صورت خودداری شود و همچنین به مدت یک الی دو هفته از خوابیدن بر روی صورت و ماساژ دادن آن جلوگیری شود. از آنجایی که لیفت با نخ بدون بیهوشی انجام میگیرد، پس هیچ کدام از عوارض ناشی از بیهوشی را هم نخواهد داشت.

از بین بردن غبغب با دستگاهی چگونه انجام می‌شود؟!

این دستگاه همانند لیفت با نخ یک روش غیرتهاجمی برای از بین بردن غبغب به شمار می‌رود و از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه تر از عمل جراحی است . این دستگاه با ایجاد لرزش و ویبره باعث شکسته شستن چربی های اضافه زیر گردن می شود و به خوبی باعث از بین رفتن غبغب می شود. این دستگاه همچنین با تحریک زیر چانه و افزایش گردش خون به کلاژن سازی پوست کمک می کند. از مزایای این دستگاه ماساژ ناحیه گردن به هنگام استفاده از آن است. همچنین از مزایای دیگر آن این است که شما در هر جایی مثل خانه، محل کار و سفر و... . باشید، می توانید از این دستگاه بدون هیچ درد و بخیه و یا خونریزی استفاده کنید و علاوه بر از بین بردن غبغب به صورت خود فرم خوبی بدهید.

چه افرادی می توانند لیفت انجام دهند؟!

به طور معمول افراد در سنین مختلف به دلایل مختلف دچار مشکلات افتادگی در زیر فک و چانه و یا به اصطلاح دچار غبغب می شوند. در حالت عادی باید زاویه چانه و گردن حدود 90 تا 120 درجه باشه و اگر فردی این زاویه بین گردن و چانه بیشتر از این حد باشه فرد دچار غبغب است و در موارد شدیدتر به حدود 150 درجه و حتی بیشتر هم ممکن است برسد که برای این افراد بیشتر لیفت انجام می گیرد. اما دلایل ایجاد این مشکل در واقع نشانه ای از اضافه وزن است که یکی از محل های تجمع چربی در افراد چاق همین ناحیه است. پس در افرادی که اضافه وزن زیادی دارند معمولا ایجاد غبغب امری شایع است. علاوه بر چاقی افراد با افزایش سن دچار شل شدن و افتادگی پوست در این ناحیه می شود و غبغب در افراد سن بالا به وفور دیده می شود. عوامل دیگر همچون ژنتیک هم در به وجود آمدن غبغب موثر است و بسیاری از افراد لاغر هم ممکن است از همان کودکی با مشکل غبغب مواجه باشند. افراد زیادی با چنین شرایط داوطلب برای انجام لیفت هستند و بیشتر برای افراد چاق و مسن این عمل صورت می‌گیرد.

لیفت با نخ چقدر هزینه دارد؟!

لیفت با نخ معمولا بسیار مقرون به صرفه تر از عمل جراحی است و هزینه بسیار کمتری دارد. لیفت به دلیل اینکه هزینه های جانبی عمل مثل هزینه بیهوشی، هزینه اتاق عمل و بستری شدن را ندارد نسبتا کم خرج تر است. قیمت و هزینه مربوط به لیفت به عوامل مختلفی بستگی دارد که میزان افتادگی و شل بودن پوست، نوع پوست، و روش انجام آن و همچنین اینکه توسط چه نوع نخ لیفتی و به دست چه پزشکی انجام بگیرد متفاوت است.

 

آوا سلامت خدمات مربوط به جراحی صورت شامل لیفت صورت، ترانسفر چربی، کاشت ابرو، کاشت مو، بوکال فت، سانترال لب، جراحی بینی، جراحی گوش، لیفت گردن، لیفت غبغب، لیفت میدفیس، لیفت گونه، لیفت پلک یا بلفاروپلاستی، لیفت ابرو، لیفت شقیقه و لیفت پیشانی را ارائه می‌دهد.

 

آوا سلامت خدمات مربوط به جراحی بدن شامل پیکرتراشی، جراحی سینه و تزریق چربی را ارائه می‌دهد.

 

آوا سلامت خدمات مربوط به  ژل وبوتاکس شامل پاک کردن تاتو و خالکوبی، لیزر موهای زائد، برداشت خال، میکروبلیدینگ، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ، هایفوتراپی، تزریق ژل و تزریق بوتاکس را ارائه می‌دهد.

اشتراک‌گذاری:
آواسلامت

ثبت نظر برای "لیفت غبغب با نخ و هزینه آن"

شما عزیزان می‌توانید، از طریق فرم زیر نظرات خود را درباره لیفت غبغب با نخ و هزینه آن ثبت کنید.
وبلاگ

مطالب مرتبط وبلاگ آواسلامت

شما عزیزان می‌توانید آخرین مطالب مربوط به جراحی و زیبایی را در بخش وبلاگ آواسلامت مطالعه کنید.

جراحی بوکال فت و عوارض آن

جراحی بوکال فت و عوارض آن

بوکال فت یکی از عمل های جراحی زیبایی است که ظاهر دلخواه بسیاری از افراد را برایشان به ارمغان آورده است. چربی بوکال یا داخل دهان، نوعی چربی عمقی است. وجود این چربی باعث پر بودن گوشه خارجی لب ها می شود ...

لیپوماتیک غبغب، اثرات و مراقبت‌های آن

لیپوماتیک غبغب، اثرات و مراقبت‌های آن

لیپوماتیک به معنای تخلیه چربی به صورت موضعی از اندام های بدن است. در پیکرتراشی غبغب، چربی هایی که زیر چانه تجمع یافته اند، تخلیه می شود. با تخلیه چربی های غبغب، گردن فرد بلندتر دیده شده و ظاهری جوان ...

آیا به تراش استخوان ابرو نیاز دارید؟

آیا به تراش استخوان ابرو نیاز دارید؟

آیا به تراش استخوان ابرو فکر می کنید؟! در صورتیکه پف پلک بالای شما بسیار زیاد است و یا صورت خشنی دارید و برجستگی در ناحیه بالای ابرو خود حس می کنید به احتمال خیلی زیاد جزء دسته ای هستید که تراش ا ...

ژل رووفیل، مزایا و عوارض آن

ژل رووفیل، مزایا و عوارض آن

ژل رووفیل هم یکی از فیلرهای خوب و باکیفیت است. این ژل کاربردهای زیادی دارد و می تواند باعث یک تغییر شگفت انگیز و جذاب در چهره ی شما شود. زمانی که به کلینیک زیبایی مراجعه می کنید، مرحله ی خرید ژل به عه ...

تخلیه غبغب و روش‌ها و عوارض آن

تخلیه غبغب و روش‌ها و عوارض آن

غبغب دارید و به دنبال راهی برای برطرف کردن آن هستید؟! روش خاصی برای از بین بردن غبغب وجود ندارد بلکه جراحان ترکیبی از روش های مختلف را برای درمان غبغب به کار می برند. در این مطلب هر آنچه که در مورد رو ...

بلفاروپلاستی، روش انجام و نتیجه آن

بلفاروپلاستی، روش انجام و نتیجه آن

بلفاروپلاستی (BLEF-uh-roe-plas-tee) نوعی جراحی است که افتادگی پلک ها را ترمیم می کند و ممکن است شامل از بین بردن پوست، ماهیچه ها و چربی های اضافی باشد. با افزایش سن، پلکهای شما کشیده می شوند و ماهیچه ...
فرم تماس

درخواست مشاوره از مرکز پزشکی آواسلامت

برای درخواست مشاوره از مرکز پزشکی آواسلامت، فرم زیر را تکمیل کنید.
نمونه کار

نمونه کارهای مرکز پزشکی آواسلامت

آخرین نمونه کارهای انجام شده توسط تیم متخصص مرکز پزشکی آواسلامت را در ادامه مشاهده می‌کنید.

فیلم لیفت شقیقه و گوشه چشم

فیلم لیفت شقیقه و گوشه چشم

برای انجام لیفت شقیقه می توان از روش های جراحی یا بدون جراحی استفاده کرد. این روش ها معمولا ماندگاری مناسبی دارند و نتایج رضایت بخشی را برای شما ایجاد می کنند. روش های بدون جراحی عمدتا نیازی به دوره ن ...

فیلم لیفت میدفیس

فیلم لیفت میدفیس

با پیشرفت روند پیری، پوست نیز دستخوش تغییراتی می گردد که آثار آن در ناحیه سر و گردن شل شدن و افتادگی پوست به همراه پیدایش چین و چروکهای عمیق و آشکار در سطح پوست می باشد. با انجام لیفتینگ صورت می توان ...

فیلم تراش استخوان ابرو

فیلم تراش استخوان ابرو

هدف از جراحی تراش استخوان ابرو، کانتور استخوان بالای چشم است تا گودی چشم کمتر به نظر برسد. این جراحی اغلب یک روش ترکیبی با لیفت ابرو و پیشانی است و برای کسانی توصیه می شود که در ناحیه پیشانی و اطراف چ ...

سانترال لب و جراحی بینی

سانترال لب و جراحی بینی

بالا رفتن سن از جمله دلایلی به حساب می آید که می تواند فرم لب شما را دچار تغییر کند. دقت داشته باشید که روزبه روز با گذشت زمان این موضوع شدت پیدا می کند و وضعیت وخیم تر می شود. با چنین روندی چهره شما ...

فیلم عمل بوکال فت

فیلم عمل بوکال فت

برای افرادی که  صورت “گرد” یا اضافه وزن دارند، جراحی برداشتن پدهای چربی گونه، یک روش عالی برای خلاص شدن از شر این چربی های ناخواسته صورت است. تخلیه چربی بوکال بهترین روش برای رهایی ا ...

جای اسکار بعد از لیفت شقیقه

جای اسکار بعد از لیفت شقیقه

برای انجام لیفت گوشه چشم می توان از روش های جراحی یا بدون جراحی استفاده کرد. این روش ها معمولا ماندگاری مناسبی دارند و نتایج رضایت بخشی را برای شما ایجاد می کنند. روش های بدون جراحی عمدتا نیازی به دور ...
© 2020 Diaako Co. All Right Reserved