close
menu

جراحی صورت

41 like 1389 view

لیفت شقیقه

لیفت شقیقه

لیفت شقیقه یا لیفت تمپورال (Temporal Lift) فرایندی است که به‌منظور بالا بردن دم ابروها و زیباتر کردن حالت آن‌ها انجام می‌شود. با این کار می‌توانید به چشم‌ها و ابروهای خود فرم ببخشید و جذابیت آن‌ها را دوچندان کنید. با استفاده از لیفت شقیقه چشم‌های شما درشت‌تر به نظر رسیده و فاصله آن‌ها با ابروها نیز متناسب خواهد شد. با استفاده از این روش علاوه بر لیفت ابروها می‌توان چروک‌های پنجه کلاغی را نیز از بین برد و فرم چشم‌ها را زیبا کرد. بنابراین می‌توان گفت که لیفت شقیقه تنها عملی برای زیباتر کردن جوان‌ها نیست و افرادی که از چین و چروک‌های ایجاد شده در گوشه‌های چشم ناراضی هستند و افزایش سن باعث افتادگی ابروهای آن‌ها شده است نیز می‌توانند این کار را به‌عنوان گزینه‌ای مناسب و کم دردسر برای جوان‌سازی صورت خود در نظر داشته باشند.

 

آواسلامت ارائه‌دهنده خدمات جراحی صورت، جراحی بدن و ژل وبوتاکس درایران می‌باشد.

 

آخرین مطالب مربوط به جراحی لیفت شقیقه، جراحی پلک (بلفاروپلاستیسانترال لب، بوکال فت، تخلیه غبغب و... را در وبلاگ سایت آوا سلامت مطالعه کنید.

 

برای انجام لیفت شقیقه می‌توان از روش‌های جراحی یا بدون جراحی استفاده کرد. این روش‌ها معمولا ماندگاری مناسبی دارند و نتایج رضایت‌بخشی را برای شما ایجاد می‌کنند. روش‌های بدون جراحی عمدتا نیازی به دوره نقاهت نداشته و شما بلافاصله پس از لیفت می‌توانید فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرید. ضمن اینکه در این روش‌ها نتایج بلافاصله پس از اتمام عمل مشخص است. البته هم در روش‌های بدون جراحی و هم در شیوه جراحی باید مدتی صبر کنید تا عوارض به‌طور کامل برطرف شود. آن‌وقت می‌توانید از نتایج جذاب و شگفت‌انگیز لیفت شقیقه در چهره خود لذت ببرید.

لیفت شقیقه با نخ

لیفت شقیقه با نخ یکی از روش‌های بدون جراحی است، با استفاده از نخ‌های PDO انجام می‌شود. این نخ‌ها از انواع نخ‌های بخیه قابل‌جذب هستند که پس از حدود 2 یا 3 سال جذب پوست می‌شوند. اثرات لیفت شقیقه با نخ بین 2 تا 3 سال ماندگار خواهد بود. در این روش پزشک در جلسات مشاوره محل‌های ورود و خروج نخ را به‌طور دقیقی مشخص می‌کند. پس از آن در روز تعیین شده برای انجام لیفت ناحیه عمل با استفاده از کرم‌های بی‌حسی موضعی کاملا بی‌حس می‌شود. پس از انجام بی‌حسی پزشک نخ‌ها را با استفاده از سوزن‌های ظریف و باریکی وارد پوست شما کرده و آن‌ها را به‌آرامی به سمت بالا می‌کشد. پس از اینکه کشیدگی دلخواه ایجاد شد، سوزن از محل مشخص شده خارج می‌شود. زخم‌های این روش معمولا تا چند روز قابل تشخیص هستند. بنابراین بهتر است یکی دو روزی از خانه خارج نشوید تا اثرات زخم‌ها به‌طور کامل برطرف شوند. البته اگر نمی‌توانید از محل کار خود مرخصی بگیرید، رفتن به محل کار بلافاصله پس از لیفت شقیقه با نخ هیچ مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

کشیدن شقیقه با نخ pdo

نخ‌های لیفتینگ pdo، نخ هایی از جنس پروپیلن هستند، قابل جذب بوده و به همراه قلاب های مخصوصی می باشند. با این نخ‌ها بافت های صورت و حتی بدن به روشی کاملا ایمن بازیابی و پشتیبانی می‌شوند. این نخها در لیفت شقیقه خصوصا پوست های حساس بسیار پرکاربرد می‌باشند. این نوع نخها بعد از ۶ ماه کاملا جذب صورت می‌گردند.

لیفت شقیقه با نخ مونو

نخ‌های لیفتینگ مونو در واقع نوعی از نخ‌های pdo می‌باشند که برای از بین بردن چین و چروک دور چشم، گوشه لب، چشم و خطوط پیشانی به کار برده می‌شوند. نخهای مونو پس از ۴ الی ۵ ماه جذب پوست منطقه مورد نظر شده و می‌بایست دوباره تزریق شوند.

لیفت شقیقه با ژل

یکی دیگر از شیوه‌ها و تکنیک‌های مورد استفاده در لیفت شقیقه، تزریق ژل می باشد. در این تکنیک زیبایی تزریق ژل به شقیقه از طریق یک سوزن با میکرو کانولا به میزان ۱ الی ۲ میلی لیتر فیلر انجام می‌شود. اگر ناحیه مورد نظر برای کشیدگی و لیفت بسیار عمیق باشد می‌بایست از حجم بیشتری از فیلر برای تزریق استفاده شود. تنها ایرادی که در تکنیک کانولا ممکن است ایجاد شود، ناهمواری در پوست می‌باشد. در تکنیک لیفت شقیقه با ژل از فیلرهای مختلفی برای تزریق استفاده می‌شود، اما متداول‌ترین این فیلرها، فیلرهای اسید هیالورونیک می‌باشند.

لیفت ابرو با نخ چه نتایجی دارد؟

کشیدن ابرو به بالا با کمک نخ‌های خاص به عنوان جایگزین جراحی‌های لیفت ابرو، تنها می‌توانند به مدت محدود باعث کشیده شدن ابروها به بالا شده و به عنوان روش پایدار مطرح نمی‌باشند و ضروری است بیمار هر چند ماه مجددا اقدام به کشیدن کند. با توجه به هزینه بالا، عدم تاثیر مناسب بر بهبود چین‌های ناحیه بین ابروها و پیشانی و احتمال آزاد شدن زودرس نخ یکطرف و ایجاد غیرقرینگی شدید تا زمان آزادشدن طرف مقابل، کمتر توصیه می‌شود.

لیفت شقیقه با پلکسر

در لیفت شقیقه با پلکسر که با استفاده از دستگاه پلاسما جت انجام می‌شود، حرارت مشخصی به بافت پوست وارد شده و پوست از حالت جامد به گاز تبدیل می‌شود. این موضوع باعث بالا رفتن پوست شده و چین و چروک‌ها را برطرف می‌کند. در این روش با استفاده از دستگاه پلاسما جت نقاط ریزی در پوست ایجاد شده و لایه سطحی پوست سوزانده می‌شود. پس از لیفت شقیقه با پلکسر جای زخمی روز چهره شما باقی نمی‌ماند. نتایج لیفت با این روش حدود یک هفته پس از عمل مشاهده می‌شود. معمولا لیفت شقیقه با پلکسر در طی یک جلسه تکمیل نمی‌شود. پزشک برای اثرگذاری نتایج بسته به میزان افتادگی و نوع پوست بیمار 3 تا 4 جلسه را برای او تجویز می‌کند. این جلسات معمولا با فاصله‌های یک یا دو ماهه انجام می‌شوند. نتایج لیفت با پلکسر در حدود 5 سال باقی می‌مانند. پس این تکرار جلسات شما را ناراحت نخواهد کرد. البته با توجه به نوع پوست، سن افراد و نوع سبک زندگی آن‌ها ماندگاری این روش و دیگر روش‌های لیفت شقیقه متفاوت خواهد بود.

لیفت شقیقه با جراحی

لیفت شقیقه با جراحی معمولا با بی‌حسی موضعی یا در مواردی بیهوشی عمومی انجام می‌شود. زمان این عمل بین 1 تا 2 ساعت بوده و دوره نقاهت آن نیز کم است. درواقع شما پس از انجام عمل لیفت شقیقه در بیمارستان بستری نشده و بلافاصله می‌توانید به خانه برگردید. نتایج لیفت شقیقه با جراحی تا مدت‌ها باقی خواهد ماند و می‌توان آن را دائمی دانست. علت اینکه این نتایج را دقیقا دائمی نمی‌دانیم این است که عوامل مختلفی می‌تواند بر از بین رفتن نتایج اثرگذار باشد. به‌عنوان‌مثال اگر سبک زندگی یا رژیم غذایی نامناسبی داشته باشید، از پوست خود به‌درستی مراقبت نکنید و مصرف دخانیات را ادامه دهید، نتایج در مدت کوتاه‌تری از بین می‌روند و ممکن است شما نیاز به ترمیم آن‌ها پیدا کنید. در غیر این صورت نتایج جراحی برای همیشه باقی مانده و همواره چهره شما را جذاب و زیبا نگه می‌دارند. لیفت شقیقه با جراحی به سه روش عمده انجام می‌شود که در ادامه درباره آن‌ها توضیح خواهیم داد:

  • روش لیفت پوست شقیقه: در این روش برش‌ها بسیار سطحی بوده و چین و چروک‌ها تنها با کشیدن پوست برطرف می‌شوند. این روش مناسب رفع چروک‌هایی است که ریز و سطحی هستند و برای چروک‌های عمیق پوست اثرگذار نیست. همچنین افتادگی‌های جزئی کناره‌های ابرو و چشم را نیز می‌توان با این روش انجام داد. در این روش و دیگر روش‌های لیفت شقیقه با جراحی از دستگاه آندوسکوپ استفاده می‌شود. این دستگاه وارد محل برش‌ها شده و خیلی آرام پوست یا لایه‌های زیرین آن را به سمت بالا می‌کشد. بنابراین ابروها و چشم‌ها در محل‌های موردنظر قرار می‌گیرند و چین و چروک‌ها نیز به‌طور کامل برطرف می‌شوند.
  • روش SMAS یا لیفت شقیقه با کشیدن لایه میانی زیر پوست: در این روش در ناحیه شقیقه برش‌های کوچکی ایجاد شده و عضله سطحی زیر پوست به سمت بالا کشیده می‌شود. این کشیدگی معمولا در لایه سطحی عضله انجام می‌شود و آسیبی به بافت‌های عضله نخواهد رساند. عمل کشیدن تا زمانی که چین و چروک‌ها برطرف شوند و حالت موردنظر در ابروها و چشم بیمار ایجاد شود، ادامه خواهد یافت. توجه کنید که کشیدن پوست و لایه‌های زیرین آن کاری تخصصی بوده و نیازمند مهارت و تجربه است. بنابراین برای آن‌که نتیجه لیفت شقیقه به این روش در دو طرف صورت شما قرینه باشد، باید حتما به یک پزشک ماهر و متخصص مراجعه کنید.
     
  • روش MACS یا لیفت شقیقه با کشیدن لایه بسیار عمیق زیر پوست: در این روش نیز همان برش‌های روش قبل زده می‌شود. تفاوت روش MACS با SMAS در این است که در روش اول لایه‌های عمیق زیر پوست یا ساب پریوستئال کشیده می‌شوند. در نتیجه با استفاده از آن می‌توان چروک‌های عمیق‌تر را برطرف کرده و نتایج را ماندگارتر کرد. بنابر تشخیص پزشک ممکن است در این روش برش‌ها کمی عمیق‌تر زده شوند. اما جای نگرانی نیست. چراکه برش‌ها معمولا آن‌قدر ظریف هستند که مدتی پس از جراحی تشخیص محل آن‌ها کار مشکلی خواهد بود.

کاندیدای لیفت شقیقه

افرادی که در اثر افزایش سن یا به هر دلیل دیگری چربی‌های زیر پوست خود را از دست داده و چشمان و ابروهای آن‌ها حالتی افتاده پیدا کرده است، می‌توانند از لیفت شقیقه برای جوان‌سازی چهره خود استفاده کنند. این روش برای از بین بردن چین و چروک‌های پنجه کلاغی نیز بسیار کاربردی است. چین و چروک‌های پنجه کلاغی همان چین‌های ریز اطراف چشم است که باعث می‌شود چشم‌ها فرم طبیعی نداشته باشند و ریزتر به نظر برسند. بنابراین افرادی که از وجود این نوع چروک‌ها در چهره خود ناراضی هستند، می‌توانند با لیفت شقیقه آن‌ها را از بین ببرند. به‌جز افراد میان‌سال جوانان بالاتر از 22 سال نیز می‌توانند حالت چهره خود را با لیفت شقیقه جذاب‌تر کنند. در کنار این موارد سلامت عمومی فرد داوطلب بسیار مهم است. بهتر است افرادی که به بیماری خاصی مبتلا هستند پیش از انجام لیفت شقیقه با پزشک متخصص مشورت کنند. توجه کنید که لیفت شقیقه نمی‌تواند چین و چروک‌های داخلی پیشانی را از بین ببرد و تنها روی نواحی بیرونی آن تاثیرات جزئی خواهد داشت. بنابراین اگر پیشانی شما مشکلی نداشته و تنها چروک‌هایی در نواحی اطراف چشم‌ها و ابروها ایجاد شده است، لیفت شقیقه روشی مناسب برای رفع این چروک‌ها است. با استفاده از این لیفت می‌توان افتادگی‌های ارثی کناره خارجی چشم و گوشه‌های ابرو را نیز برطرف کرد.

مزایای لیفت شقیقه

از جمله مهم‌ترین مزیت‌های لیفت شقیقه، زیباتر و جوان‌تر کردن چهره شما است. در لیفت شقیقه این کار با بالا کشیدن ابروها و چشم‌ها یا برطرف شدن چین و چروک‌های اطراف این نواحی انجام می‌شود. این موضوع باعث ایجاد تقارن در حالت ابروها شده و چهره شما را شاداب‌تر می‌کند. علاوه بر این می‌توانید حالت موردنظر خود را در چشم‌ها یا ابروها ایجاد کنید و آن‌ها را کمی به سمت بالا بکشید. بنابراین چهره شما زیباتر شده و چشم‌هایتان درشت‌تر به نظر می‌رسند.

معایب و عوارض لیفت شقیقه

رایج‌ترین عوارض پس از لیفت شقیقه با هریک از روش‌های معرفی شده تورم، قرمزی، التهاب و کبودی است. این علائم مدت کوتاهی پس از لیفت برطرف شده و نگران‌کننده نیستند. درواقع در طولانی‌ترین حالت علائم تا دو هفته پس از جراحی وجود خواهند داشت. بنابراین اگر برای مدت طولانی‌تری آن‌ها را مشاهده کردید، حتما به پزشک اطلاع دهید. البته در مواردی کبودی‌های جزئی حتی تا دو ماه پس از عمل جراحی لیفت شقیقه نیز دیده شده است. همچنین ممکن است تا چند ساعت یا یکی دو روز پس از لیفت در شقیقه‌های خود احساس بی‌حسی داشته باشید. این احساس موقتی است و با برطرف شدن اثر داروی بی‌حسی رفع خواهد شد. در مواردی ممکن است محل‌های برش جراحی یا ورود و خروج نخ‌ها کمی خارش داشته باشد. این خارش معمولا قابل‌تحمل است اما اگر از حد تحمل شما خارج شد حتما برای دریافت پماد ضد خارش با پزشک خود مشورت کنید. لیفت شقیقه مشکلی در موهای شما ایجاد نکرده و با خونریزی یا ریزش مو همراه نیست. علائم شدیدتر لیفت شقیقه می‌تواند سردرد یا سرگیجه باشد. در صورت مشاهده هریک از این علائم بهتر است در اسرع وقت با پزشک خود تماس بگیرید.

نکات قبل از لیفت شقیقه

از مصرف داروها و مواد غذایی رقیق‌کننده خون خودداری کنید. به‌عنوان‌مثال آسپیرین، وارفارین، ویتامین E، زعفران و… از جمله این داروها و مواد غذایی هستند. حداقل از دو هفته قبل از لیفت شقیقه از مصرف سیگار و قلیان دوری کنید.

نکات بعد از لیفت شقیقه

مسکن‌ها و دیگر داروهای تجویز شده توسط پزشک را سر موقع مصرف کنید. درصورتی‌که از روش جراحی برای لیفت شقیقه‌ها استفاده کرده‌اید، باید 10 روز بعد برای کشیدن بخیه‌ها مراجعه کنید. تا چند روز بر روی صورت خود نخوابید و حتی‌الامکان سر را بالاتر از حد معمول قرار دهید. تا چند روز از انجام فعالیت‌های سنگین ورزشی یا بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید. تا یکی دو روز بعد از لیفت حمام نروید. ترجیحا بعد از این مدت نیز از پاشیدن آب با فشار زیاد بر روی شقیقه‌های خود دوری کرده و در زیر آب داغ قرار نگیرید. همچنین از ماساژ یا فشار دادن شقیقه‌ها نیز خودداری کنید. تا مدتی که پزشک تعیین می‌کند از رفتن به سونا و استخر دوری کنید. برای کاهش عوارض از کمپرس سرد استفاده کنید. اما توجه کنید که یخ را مستقیما بر روی محل لیفت قرار ندهید. اگر کبودی، قرمزی و تورم حداکثر تا دو هفته پس از لیفت برطرف نشدند، حتما پزشک خود را مطلع کنید. حتی‌الامکان از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید دوری کرده و از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید.

 

آوا سلامت خدمات مربوط به جراحی صورت شامل لیفت صورت، ترانسفر چربی، کاشت ابرو، کاشت مو، بوکال فت، سانترال لب، جراحی بینی، جراحی گوش، لیفت گردن، لیفت غبغب، لیفت میدفیس، لیفت گونه، لیفت پلک یا بلفاروپلاستی، لیفت ابرو، لیفت شقیقه و لیفت پیشانی را ارائه می‌دهد.

 

آوا سلامت خدمات مربوط به جراحی بدن شامل پیکرتراشی، جراحی سینه و تزریق چربی را ارائه می‌دهد.

 

آوا سلامت خدمات مربوط به  ژل وبوتاکس شامل پاک کردن تاتو و خالکوبی، لیزر موهای زائد، برداشت خال، میکروبلیدینگ، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ، هایفوتراپی، تزریق ژل و تزریق بوتاکس را ارائه می‌دهد.

آواسلامت

سوالات متداول "لیفت شقیقه"

شما عزیزان می‌توانید سوالات متداول مربوط به لیفت شقیقه را در ادامه مطالعه کنید.

روش‌های لیفت شقیقه چیست؟

برای لیفت شقیقه روش‌های متفاوتی وجود دارد که مقرون به صرفه‌ترین آنها، یک جراحی ساده است که در آن مقداری از پوست شقیقه حذف می‌شود. از معایب این روش این است که بعد از یک ماه برمی‌گردد و با توجه به جراحی، یک جای اسکار باقی می‌ماند. روش بعدی، روش جراحی بسته یا آندوسکوپ است هر طرف شقیقه با سه سانتی‌متر جای اسکار انجام می‌گیرد و در مقایسه با سایر روش‌ها گران‌تر می‌باشد. روشی که در مرکز آواسلامت انجام می‌پذیرد، روش P.B.S می‌باشد که روش اقتصادی با ماندگاری بالاست. برای آشنایی بیشتر با این تکنیک و مشاوره رایگان با مرکز آواسلامت تماس بگیرید.

روش اندوتاین چه تاثیری بر لیفت شقیقه دارد؟

اندوتاین روشی است که در لیفت پیشانی کاربرد دارد و مراجعین به اشتباه برای لیفت شقیقه از آن یاد می‌کنند.

لیفت شقیقه فقط برای رفع چروک گوشه چشم مناسب است؟

خیر. لیفت شقیقه می‌تواند روشی مناسب برای رفع افتادگی چشم‌ها و ابروها باشد و برای فرم دهی به آن‌ها استفاده شود. علاوه بر آن با استفاده از لیفت شقیقه در کنار لیفت ابرو می‌توانید حالت ابروهای خود را زیباتر هم بکنید. این روش می‌تواند بر روی حالت گونه شما نیز تاثیر بگذارد و به‌طورکلی باعث بشاش‌تر شدن چهره شما شود.

تفاوت لیفت شقیقه با لیفت ابرو و پیشانی چیست؟

در لیفت شقیقه تنها قسمت‌های بیرونی پیشانی شما تحت تاثیر قرار می‌گیرند. بنابراین شما نمی‌توانید این روش را برای از بین بردن چین و چروک‌های پیشانی استفاده کنید. ضمن اینکه در روش‌های لیفت ابرو کل ابرو تحت تاثیر قرار می‌گیرد. اما در لیفت شقیقه تنها می‌توان گوشه ابرو را به سمت بالا کشید. البته ترکیب لیفت شقیقه با این دو لیفت می‌تواند نتایج رضایت‌بخشی را برای شما ایجاد کند.

جای بخیه‌های لیفت شقیقه با جراحی مشخص خواهد بود؟

برش‌های انجام شده در لیفت شقیقه با جراحی آن‌قدر ظریف هستند که اثرات آن‌ها پس از مدتی به‌طور کامل از بین می‌رود. اما برای اطمینان بیشتر از مشخص نبودن جای بخیه‌ها، پزشک برش‌ها را در محل رویش موها میزند. بنابراین جای این برش‌ها به‌هیچ‌وجه قابل تشخیص نخواهد بود.

زمان مناسب برای انجام لیفت شقیقه چه زمانی است؟

لیفت صورت زمانی انجام می‌شود که کناره‌های ابروها یا چشمان شما در اثر افزایش سن افتادگی پیدا کرده یا چروک خورده باشد. بنابراین بهترین زمان برای انجام لیفت شقیقه زمانی است که شما این موارد را در چهره خود مشاهده کنید. اما اگر این موارد در جوانی در چهره شما ایجاد شده و علت آن ارث، بیماری یا هر مورد دیگری است، باید برای تشخیص بهترین روش لیفت به پزشک مراجعه کنید.

اشتراک‌گذاری:
آواسلامت

ثبت نظر برای "لیفت شقیقه"

شما عزیزان می‌توانید، از طریق فرم زیر نظرات خود را درباره لیفت شقیقه ثبت کنید.
آواسلامت

نظر کاربران درباره "لیفت شقیقه"

شما عزیزان می‌توانید، نظر کابران درباره لیفت شقیقه را در ادامه مطالعه کنید.
مونا تهرانی
1400/08/22 23:13

من از خدمات لیفت شقیقه آواسلامت استفاده کردم و از جراحی لیفت شقیقه که داشتم خیلی راضیم. پیشنهاد می کنم حتما از این خدمات استفاده کنید.

آواسلامت
1400/08/22 23:14

ممنون مونا جان از حمایتی که داشتید.

وبلاگ

مطالب مرتبط وبلاگ آواسلامت

شما عزیزان می‌توانید آخرین مطالب مربوط به جراحی و زیبایی را در بخش وبلاگ آواسلامت مطالعه کنید.

تراش استخوان ابرو

تراش استخوان ابرو

گاهی اوقات جراحان پلاستیک، تراش استخوان کاسه چشم و یا تراش استخوان ابرو را نیز همزمان با لیفت ابرو و پیشانی پیشنهاد می دهند. تراش استخوان کاسه چشم در افرادی که گودی چشم دارند و استخوان زیر ابروی آن ها ...

لیفت صورت

لیفت صورت

لیفت صورت به معنی اصلاح علائم پیری و جوانسازی چهره در افراد است. با استفاده از روش های مختلف می توان افتادگی بافت ها در هر ناحیه از صورت را اصلاح کرد. با هر روشی که این افتادگی ها اصلاح شود لیفت صورت ...

لیفت پیشانی

لیفت پیشانی

لیفت پیشانی که با عنوان لیفت ابرو نیز شناخته می شود،  به بازگرداندن اثرات نیروی جاذبه، تنگ کردن بافت نرم پیشانی و بازگرداندن ظاهر جوان پوست پیشانی، پلک فوقانی و ابروها کمک می کند. روش های مختلفی ...

لیفت ابرو

لیفت ابرو

با گذشت زمان عضلات پیشانی در اثر سن و گرانش زمین شروع به ضعیف و شل شدن می کنند و در نتیجه باعث افتادگی ابرو می شوند. این وضعیت، چهره افراد را دائما به صورت خسته و بی حال نشان می دهد. از طرف دیگر،سایه ...

لیفت پلک یا بلفاروپلاستی

لیفت پلک یا بلفاروپلاستی

لیفت چشم که با نام های لیفت پلک یا بلفاروپلاستی نیز شناخته می شود، روشی برای جوان تر کردن و زیباتر کردن چشم ها است که با استفاده از آن می توانید آثار خستگی و افزایش سن را از چهره خود رفع کنید. این روش ...

لیفت گونه

لیفت گونه

روش های بالا بردن گونه متفاوت است. استفاده از نخ یکی از روش های بالا بردن گونه است. استفاده از تزریق ژل و چربی به گونه نیز، یکی از روش های بالا بردن گونه محسوب می شود. با استفاده از پروتز گونه نیز، می ...
فرم تماس

درخواست مشاوره از مرکز پزشکی آواسلامت

برای درخواست مشاوره از مرکز پزشکی آواسلامت، فرم زیر را تکمیل کنید.
نمونه کار

نمونه کارهای مرکز پزشکی آواسلامت

آخرین نمونه کارهای انجام شده توسط تیم متخصص مرکز پزشکی آواسلامت را در ادامه مشاهده می‌کنید.

فیلم لیفت شقیقه و گوشه چشم

فیلم لیفت شقیقه و گوشه چشم

برای انجام لیفت شقیقه می توان از روش های جراحی یا بدون جراحی استفاده کرد. این روش ها معمولا ماندگاری مناسبی دارند و نتایج رضایت بخشی را برای شما ایجاد می کنند. روش های بدون جراحی عمدتا نیازی به دوره ن ...

فیلم لیفت میدفیس

فیلم لیفت میدفیس

با پیشرفت روند پیری، پوست نیز دستخوش تغییراتی می گردد که آثار آن در ناحیه سر و گردن شل شدن و افتادگی پوست به همراه پیدایش چین و چروکهای عمیق و آشکار در سطح پوست می باشد. با انجام لیفتینگ صورت می توان ...

فیلم تراش استخوان ابرو

فیلم تراش استخوان ابرو

هدف از جراحی تراش استخوان ابرو، کانتور استخوان بالای چشم است تا گودی چشم کمتر به نظر برسد. این جراحی اغلب یک روش ترکیبی با لیفت ابرو و پیشانی است و برای کسانی توصیه می شود که در ناحیه پیشانی و اطراف چ ...

سانترال لب و جراحی بینی

سانترال لب و جراحی بینی

بالا رفتن سن از جمله دلایلی به حساب می آید که می تواند فرم لب شما را دچار تغییر کند. دقت داشته باشید که روزبه روز با گذشت زمان این موضوع شدت پیدا می کند و وضعیت وخیم تر می شود. با چنین روندی چهره شما ...

فیلم عمل بوکال فت

فیلم عمل بوکال فت

برای افرادی که  صورت “گرد” یا اضافه وزن دارند، جراحی برداشتن پدهای چربی گونه، یک روش عالی برای خلاص شدن از شر این چربی های ناخواسته صورت است. تخلیه چربی بوکال بهترین روش برای رهایی ا ...

جای اسکار بعد از لیفت شقیقه

جای اسکار بعد از لیفت شقیقه

برای انجام لیفت گوشه چشم می توان از روش های جراحی یا بدون جراحی استفاده کرد. این روش ها معمولا ماندگاری مناسبی دارند و نتایج رضایت بخشی را برای شما ایجاد می کنند. روش های بدون جراحی عمدتا نیازی به دور ...
© 2020 Diaako Co. All Right Reserved