close
menu

جراحی صورت

36 like 331 view

سانترال لب

سانترال لب

سانترال لب یک عمل کاربردی، موثر و با صرفه است که برخی از افراد نسبت به انجام آن می‌پردازند. برای مثال افرادی که فاصله لب بالای آن‌ها تا بینیشان زیاد است از جمله افرادی به حساب می‌آیند که این عمل را انجام می‌دهند.

آواسلامت ارائه‌دهنده خدمات جراحی صورت، جراحی بدن و ژل وبوتاکس درایران می‌باشد.

 

آخرین مطالب مربوط به جراحی لیفت شقیقه، جراحی پلک (بلفاروپلاستیسانترال لب، بوکال فت، تخلیه غبغب و... را در وبلاگ سایت آوا سلامت مطالعه کنید.

 

سانترال لب چیست

بالا رفتن سن از جمله دلایلی به حساب می‌آید که می‌تواند فرم لب شما را دچار تغییر کند. دقت داشته باشید که روزبه‌روز با گذشت زمان این موضوع شدت پیدا می‌کند و وضعیت وخیم‌تر می‌شود. با چنین روندی چهره شما دچار تغییر خواهد شد که این موضوع برای بسیاری از افراد ناخوشایند است. با این اوصاف عمل سانترال لب بیشتر برای افراد مسن انجام می‌شود؛ هر چند که امکان انجام آن برای افراد جوان نیز وجود دارد. لیفت سانترال یک نوع عمل به حساب می‌آید که با انجام آن فضای میان لب بالا و بینی کاهش پیدا می‌کند و به اصطلاح گفته می‌شود که لیفت لب انجام شده است. باید متذکر شد که پس از انجام سانترال، فرد لب‌هایی برجسته و پرتر خواهد داشت که این موضوع در نهایت به زیبایی چهره ختم می‌شود.

نحوه انجام سانترال لب

عمل لیفت سانترال لب طی بیهوشی صورت می‌گیرد و برش‌هایی بر روی برخی از نواحی لب ایجاد می‌شود و در آخر کار با استفاده از بخیه بخش‌های جراحی شده بسته می‌شوند. انواع روش‌های جراحی لب عبارتند از:

 • جراحی لب از داخل: در این شیوه از جراحی، پشت لب و از داخل دهان برش‌هایی ایجاد می‌شود که این برش‌ها به صورت خطوط شکسته هستند. باید متذکر شد که برش‌ها به گونه‌ای ایجاد می‌شوند که بافت‌های پایین‌تر لب به بالا منتقل می‌شوند و این موضوع در آخر به حجیم سازی لب منجر خواهد شد. از جمله مزیت‌هایی که می‌توان برای این شیوه در نظر گرفت، باید به این موضوع اشاره کرد که جای هیچ زخم و اسکار در اطراف ناحیه لب باقی نخواهد ماند؛ اما از طرفی انجام آن تغییر چندانی در ظاهر شما ایجاد نمی‌کند. به نوعی باید گفت سایز لب در این شیوه بزرگ‌تر می‌شود، اما فرم تغییر چندانی نخواهد داشت. از همین جهت این شیوه از جراحی برای افرادی مناسب خواهد بود که به دنبال تغییر کمی هستند و نمی‌خواهند فرم لب آن‌ها تغییر بسیاری داشته باشد.
   
 • جراحی لب از بیرون: این شیوه از جراحی لب با ایجاد برش‌های مستقیم صورت می‌گیرد. در ابتدا فرم و سایز لبی که شما می‌خواهید، بر روی لب‌هایتان کشیده می‌شود و سپس بررسی و محاسبات لازم صورت می‌گیرد و در صورتی که فرم درخواستی هماهنگی لازم با دیگر اجزا صورت را داشته باشد، جراحی به این شیوه انجام خواهد شد. دقت داشته باشید که این شیوه از جراحی فرم لب شما را به طور کامل تغییر می‌دهد و بهترین شیوه برای کاهش فاصله لب بالا تا بینی به نظر می‌رسد. توجه کنید که هیچ یک از شیوه‌ها مانند تزریق ژل و یا تزریق چربی در کاهش فاصله بین لب و بینی نقش ندارند و اگر شما طالب انجام چنین کاری هستید، باید از پزشک خود بخواهید از این شیوه برای جراحی لب شما استفاده کند. همچنین باید بدانید که این شیوه برای افرادی که وسواس فکری دارند و نمی‌دانند که چه فرمی به لب‌های خود دهند، مناسب نیست. از طرفی دیگر می‌توان به افرادی اشاره داشت که پوست لب‌های خود را می‌کنند. این دست از افراد نیز نباید به سراغ جراحی لب از بیرون روند؛ چرا که برای آن‌ها مشکلات دیگری رخ خواهد داد.
   
 • جراحی لب از بیرون با برش‌های زیر بینی: یکی دیگر از شیوه‌هایی که می‌توانید از آن برای جراحی لب استفاده کنید، جراحی لب از بیرون با ایجاد برش در زیر بینی است. این شیوه دقیقا همان سانترال لب به نظر می‌رسد که با نام دیگری چون لیفت لب بالا از زیر بینی نیز شناخته می‌شود. این شیوه از جراحی مزیت‌های بسیاری را به همراه دارد. برای مثال می‌توان به این موضوع اشاره کرد که لب‌ها با چنین شیوه از جراحی جوان می‌شوند و فاصله لب تا بینی نیز کاهش پیدا می‌کند. توجه داشته باشید که در این شیوه برش‌ها در زیر بینی ایجاد می‌شوند و از همین جهت جای بخیه تا مدتی مشاهده خواهد شد. البته اگر شما مراقبت‌های پس از جراحی را به خوبی رعایت کنید، این مشکل در مدت زمان به نسبت کوتاهی برطرف خواهد شد. همچنین باید بدانید که لیفت لب خود انواع گوناگونی دارد که آن‌ها را نیز به شما خواهیم گفت.
   
 • لیفت لب مدل ایتالیایی: در لیفت با برش‌های زیر بینی، برش‌ها به طور کامل در زیر بینی ایجاد می‌شوند و از همین جهت بخیه‌های بیشتری نیاز است، در حالی که در شیوه ایتالیایی شرایط این‌چنین نیست و تنها دو برش کوچک زیر بینی ایجاد می‌شود که ظرافت بیشتری دارند؛ بنابراین بخیه کمتری نیاز خواهد بود و جای زخم کمتری دیده خواهد شد.
   
 • لیفت گوشه‌های لب: برخی از افراد لب‌های افتاده دارند و یا می‌خواهند که چهره‌ای خندان داشته باشند. این دست از افراد باید لیفت گوشه‌های لب را انجام دهند. در این شیوه پزشک پوست گوشه‌های لب فرد را بر می‌دارد و سپس لب را از قسمت‌های کناری بالا می‌کشد.
   
 • لیفت لب شاخ گاوی: در این شیوه از سانترال لب علاوه بر مرکز لب، قسمت‌های کناری یعنی راست و چپ لب نیز بالا کشیده می‌شود و فرم لب تغییر خواهد کرد.

 

شما می‌توانید متناسب با فرم لب و سلیقه‌ای که دارید، یکی از شیوه‌های لیفت را انتخاب کنید و به انجام آن بپردازید. البته توصیه می‌شود تمام بررسی‌های لازم را انجام دهید و بهترین شیوه را برای انجام این جراحی انتخاب کنید تا دچار پشیمانی نشوید.

مزیت‌های سانترال لب

عمل لیفت سانترال لب از جمله شیوه‌هایی به حساب می‌آید که پرداختن به آن می‌تواند مزیت‌های بسیاری برای لب‌های شما داشته باشد. مهم‌ترین این مزایا عبارتند از:

 • ضخیم سازی لب
 • جوان‌سازی لب
 • کاهش فاصله بین لب بالا و بینی
 • اصلاح چین افقی بیت لب و بینی
 • تغییر فرم لب به گونه‌ای که دندان‌های پیشین نمایان شود.

 

اگر شما به دنبال تحقق هر یک از موارد نام برده شده هستید، می‌توانید اقدامات لازم برای عمل سانترال لب را انجام دهید و در صورت فراهم شدن شرایط، نسبت به آن اقدام کنید.

نکات مهم قبل از عمل لیفت سانترال لب

برای آنکه عمل راحتی را پشت سر بگذارید، نکاتی وجود دارد که باید آن‌ها را رعایت کنید. توجه داشته باشید که رعایت این دست از نکات واجب است و اگر به آن نپردازید، مشکلات گوناگونی برای شما پیش خواهد آمد. اگر سیگار مصرف می‌کنید، یک هفته پیش از عمل این کار را نکنید و سیگار خود را به طور کامل کنار بگذارید. پیش از انجام عمل، از مصرف نوشیدنی‌های الکلی خودداری کنید. اگر به یک یا چند نوع دارو حساسیت دارید، پزشک خود را از آن مطلع سازید. قبل از عمل مصرف برخی از داروها مانند آسپرین ممنوع خواهد بود. 6 ساعت قبل از انجام عمل چیزی نخورید و ننوشید. اگر شما به تمام این نکات توجه داشته باشید، عمل راحتی را پشت سر خواهید گذاشت؛ از همین جهت توصیه می‌شود از کنار این موارد به راحتی نگذرید. البته باید متذکر شد که برخی از نکات نیز وجود دارند که مربوط به پس از عمل می‌شوند که آن‌ها را نیز نام خواهیم برد.

مراقبت های بعد از سانترال لب

مواردی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهد شد، روند بهبود و درمان شما را راحت تر می‌کنند، بنابراین نسبت به انجام آن‌ها حساسیت به خرج دهید:

 • 24 ساعت پس از سانترال لب استراحت مطلق داشته باشید.
 • یک تا دو هفته پس از انجام عمل، از ورزش و فعالیت‌های سنگین خودداری کنید.
 • تا دو هفته پس از انجام عمل از مصرف سیگار اجتناب کنید.
 • به مدت چند وقت در زمان استراحت صورت خود را روی سطح بالش نگذارید.
 • به مدت چند وقت از بروز احساسات شدید با چهره و دهان خودداری کنید.
 • در زمان استفاده از مسواک دقت کافی را داشته باشید، همچنین سعی کنید در این زمان از یک مسواک کوچک کمک بگیرید تا اذیت نشوید.
 • از کرم و پماد مرطوب‌کننده که دکتر برای شما تجویز کرده است، برای مرطوب نگه‌داشتن لب، محل زخم و بخیه استفاده کنید.

 

توجه داشته باشید که دوران نقاهت سانترال لب در نظر گرفته شده برای سانترال لب 7 روز است و پس از آن فرد می‌تواند فعالیت‌های خود را از سر گیرد. باید متذکر شد که پس از انجام لیفت سانترال، لب‌های شما متورم و کبود خواهند شد که به مرور زمان برطرف می‌شود. از طرفی دیگر شما باید پس از مدت تعیین شده توسط پزشک به مطب مراجعه کنید تا بخیه‌های ایجاد شده کشیده شوند. دقت داشته باشید که جای بخیه و زخم‌ها برای چند روز بر روی پوست شما دیده خواهد شد، پس جای نگرانی نیست و به مرور برطرف می‌شود.

عوارض سانترال لب

شاید برای بسیاری از افراد در رابطه با عوارض سانترال لب سوال پیش آید و آن‌ها بخواهند که در رابطه با این موضوع اطلاعاتی داشته باشند. در راستای این موضوع باید گفت عمل لیفت سانترال لب یک عمل بی‌خطر و ایمن به نظر می‌رسد که عموما مشکل و عوارضی برای آن گزارش نشده است؛ اما باید متذکر شد که برخی از مشکلات امکان رخ دادن دارند. برای مثال می‌توان به درد و تورم بیش از حد اشاره کرد. در چنین حالتی شما باید با پزشک خود ارتباط برقرار کنید و او را از چنین موضوعی مطلع سازید تا بررسی‌های لازم صورت گیرد. از دیگر مواردی که می‌توان به اشاره داشت، خونریزی است؛ البته دقت داشته باشید که این موضوع به ندرت اتفاق می‌افتد. شما می‌توانید با خودداری از انجام برخی کارها، از چنین مشکلی جلوگیری کنید. برای مثال شما نباید سر خود را به جلو و پایین خم کنید و حواستان باشد که سر خود را در جای نرم و طوری که به لب‌ها فشار نیاید قرار دهید. اگر شما به این موارد و آن‌هایی که در بخش قبل به آن‌ها اشاره شد، توجه داشته باشید دچار مشکل نخواهید شد و در مدت زمان کوتاهی به طور کامل روند بهبودی را طی خواهید کرد.

ماندگاری لیفت سانترال لب

لیفت سانترال یک عمل به نسبت دائمی است که برگشت ندارد و اگر برگشتی باشد بسیار کم و قابل چشم‌پوشی خواهد بود. البته توصیه می‌شود انجام عمل خود را به دست یک جراح حرفه‌ای و کاربلد بسپارید تا ماندگاری سانترال لب را بهترین شرایط جراحی برای شما رقم خورد.

هزینه سانترال لب

این موضوع به عوامل گوناگونی وابسته خواهد بود. برای مثال می‌توان به دستمزد جراح، محل قرارگیری مطب، خدماتی که ارائه می‌شود و … اشاره کرد؛ بنابراین نمی‌توان در رابطه با هزینه لیفت سانترال لب نظر قطعی و مشخص داد و اگر می‌خواهید از این موضوع مطلع شوید، باید از پزشک خود سوال کنید تا جواب درست و واضحی در اختیارتان قرار گیرد. البته موضوع دیگری وجود دارد و آن این است که بیمه عمل زیبایی را تحت پوشش قرار نمی‌دهد و شما باید شخصا به پرداخت هزینه این عمل بپردازید.

کاربرد لیفت سانترال لب

در ادامه 8 دلیل استفاده و کاربرد عمل سانترال لب را برایتان توضیح خواهیم دهیم:

 • جوانسازی لب: با افزایش سنتان احساس می کنید که از طراوت و زیبایی صورتتان کاسته شده؟ می خواهید دوباره طراوت و زیبایی به چهرهتان بازگردد؟ یکی از توصیه های ما عمل لیفت سانترال لب است. هنگامی که عمل لیفت سانترال لب انجام می شود، فاصله بینی تا لب کم می شود، قسمت مرکز لب ضخیم تر می شود، زیبایی صورت چند برابر شده و صورت را جوانتر نشان می دهد. این جراحی برای اشخاصی که فاصله بین لب و بینیشان زیاد شده و سنشان را بیشتر نشان می دهد، بسیار مناسب است. بعد از چشم، لب دومین جزء از صورت است که از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است. کاربرد اصلی این جراحی، کاهش فاصله بین لب و بینی و در نتیجه جوانسازی صورت است.
   
 • ضخیم سازی لب: لب های باریکی دارید و از باریک بودن لبهایتان راضی نیستید؟ لیفت سانترال لب برای شما توصیه میشود. برای برجسته سازی لبها می توان از لیفت سانترال لب استفاده کرد. از کاربرد های مهم عمل سانترال لب که می توان به آن اشاره کرد، ضخیم کردن مخاط لب و خود لبهاست، به طوری که گویا لبها برجسته شده است. این برجسته سازی فقط در قسمت مرکزی لب انجام میشود و قسمتهای کناری لبهای بالا هیچ تغییری نخواهد کرد. عمل سانترال لب بین افراد جوان طرفدار زیادی دارد و دارای متقاضیان زیادی است. زیرا بیشتر افراد خصوصا جوانان از داشتن لب های باریک راضی نیستند. نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که جای بخیه های عمل سانترال لب کاملا ترمیم شده و اثری از آن باقی نمی‌ماند.
   
 • هالیوودی کردن لبخند (نشان دادن دندانهای پیشین): از دلایل زیبایی صورت بازیگران، لبخند هالیوودی:خیلی از افراد در طول هفته به مرکز جراحی زیبایی لیمون مراجعه می کنند و خواستار هالیوودی کردن لبخندشان هستند، چراکه معتقدند نمایش دندانهای پیشین آن ها زیباییشان را افزایش می دهد. هالیوودی کردن لبخند به این معناست که لبها به گونه ای باشند که مقداری از دندان ها دیده شود. در واقع کاری که سانترال لب برای آنها انجام می دهد، این است که لب را به سمت بالا می کشد و باعث نمایش دندانها میشود. هدف نشان دادن دندان های پیشین است و دندان های کناری زیاد دیده نمی شود. بسیاری از اساتید، هنرمندان و بازیگران طرفدار این جراحی هستند. میدانیم که نمایش دندان های پیشین بالا در زیبایی و جذابیت خانم ها بسیار تاثیر گذار است. بخشی از جذابیت صورت بازیگران سینما مانند خانم لیلا حاتمی به دلیل رعایت همین قائده در نمایش دندان¬های پیشین بالا است.
   
 • افزایش پروجکشن لب: در برخی از افراد، فک بالا عقب تر از فک پایین است. عمل سانترال لب می تواند به این افراد کمک کند تا پروجکشن لب زیاد شود. زیاد شدن پروجکشن لب به میزان نمایش لب گفته می شود و افزایش پروجکشن لب یعنی اینکه میزان نمایش لب را افزایش دهیم. پروجکشن لب به طور حتم در زیبایی صورت افراد تاثیر گذار است. کسانی که دارای پروجکشن لب هستند لیفت سانترال لب برایشان اصلا مناسب نیست و تحت هیچ شرایطی به این افراد توصیه نمی شود . البته مجددا بر این نکته تاکید میکنیم که مشاورین مرکز جراحی زیبایی لیمون نیاز های مراجعین را بررسی کرده و در صورت لزوم این نوع جراحی (جراحی سانترال لب) را پیشنهاد میدهند. پروجکشن لب باید به گونه ای باشد که با سایر اجزای صورت هماهنگ بوده و آناتومی و زیبایی صورت را تامین کند.
   
 • افزایش زاویه بین لب و بینی (شوی لب بهتر میشود): آناتومی اطراف لب و بینی تاثیر بسزایی در زیبایی فرد دارد. در افرادی که زاویه بین بینی و لب آنها زیاد است میتوان با استفاده از عمل لیفت سانترال لب، علاوه بر برجسته سازی، زاویه بین لب و بینی را هم اصلاح کرد. لیفت سانترال لب تا حدودی بر روی بینی تاثیر میگذارد و باعث میشود تا حدودی نوک بینی بالاتر برود. البته لیفت سانترال لب روش اصلی بالا بردن نوک بینی نیست. برای مطالعه بیشتر در مورد عمل زیبایی بینی میتوانید به صفحه عمل زیبایی بینی که لینک آن در زیر قرار داده شده است، مراجعه کنید. به افرادی که هم خواهان جراحی بینی هستند و هم خواهان جراحی سانترال لب، پیشنهاد می شود که در ابتدا جراحی زیبایی بینی را انجام داده، سپس بعد از گذشت حدود 1 سال لیفت سانترال لب کنند.
   
 • رفع اسکار زیر بینی: از لیفت سانترال لب می توان برای رفع اسکار نیز استفاده کرد. افرادی که زیر بینی­شان جای زخم و اسکار دارند میتوانند با کمک لیفت سانترال لب، دوباره زیبایی و حس خوب را تجربه کنند.
   
 • اصلاح چین افقی بین لب و بینی: افرادی که  هنگام خندیدن دچار چین افقی بین لبشان و بینی می شوند کاندید مناسبی برای جراحی لیفت سانترال لب هستند. برای حل این مسئله از جراحی سانترال لب استفاده می­شود و البته این نوع جراحی نیازمند این است که دکتر جراح دید سه بعدی داشته باشد. دید زیباشناسی جراح خیلی مهم است، همانند مهندس معماری که قبل از طراحی سازه، طرح آن را در ذهن خود پرورش می­‌دهد.
   
 • کم کردن فاصله لب و بینی: بسیاری از افراد هستند که فاصله­ی لب و بینی­شان زیاد است. این امر بر روی اعتماد بنفس این افراد تاثیر منفی می گذارد. این افراد بهتر است قبل از هر تصمیمی از مشاوره ی مشاورین ما استفاده کنند زیرا شاید کاندید مناسبی برای این جراحی نباشند.

 

آوا سلامت خدمات مربوط به جراحی صورت شامل لیفت صورت، ترانسفر چربی، کاشت ابرو، کاشت مو، بوکال فت، سانترال لب، جراحی بینی، جراحی گوش، لیفت گردن، لیفت غبغب، لیفت میدفیس، لیفت گونه، لیفت پلک یا بلفاروپلاستی، لیفت ابرو، لیفت شقیقه و لیفت پیشانی را ارائه می‌دهد.

 

آوا سلامت خدمات مربوط به جراحی بدن شامل پیکرتراشی، جراحی سینه و تزریق چربی را ارائه می‌دهد.

 

آوا سلامت خدمات مربوط به  ژل وبوتاکس شامل پاک کردن تاتو و خالکوبی، لیزر موهای زائد، برداشت خال، میکروبلیدینگ، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ، هایفوتراپی، تزریق ژل و تزریق بوتاکس را ارائه می‌دهد.

آواسلامت

سوالات متداول "سانترال لب"

شما عزیزان می‌توانید سوالات متداول مربوط به سانترال لب را در ادامه مطالعه کنید.

میزان ماندگاری جراحی سانترال لیفت لب چقدر است؟

تقریبا می توان گفت این جراحی یک جراحی دائمی است. البته بعد از انجام جراحی، کمی بازگشت وجود دارد که  پزشک جراح با در نظر گرفتن این بازگشت، محاسبات را انجام می‌دهد تا پس از بازگشت نتیجه مطلوب حاصل شود.

جراحی سانترال لب چه عوارضی دارد؟

جراحی سانترال لب یک عمل بیخطر و ایمن برای زیبایی لب ها است. با این وجود، برخی مواقع با عوارضی همراه است. تورم و درد از عوارض طبیعی بعد از عمل است که با مصرف داروهای مسکن و ضدالتهابی که توسط پزشک تجویز شده، به سرعت برطرف می شود. علاوه بر این، خونریزی و کبودی از عوارض احتمالی بعد از جراحی است .برای پیشگیری از این عارضه بهتر است از خم کردن سر به جلو و پایین خودداری کنید و در زمان استراحت و خواب از دوبالش زیر سر خود استفاده نمایید.

لیفت سانترال لب می تواند افتادگی گوشه های دهان را اصلاح کند؟

افتادگی گوشه های دهان در هر فرد نشان از غمگینی، افسردگی و افزایش سن دارد و اثرات غیر مثبتی در مخاطب ایجاد می نماید. از آنجا که در لیفت سانترال لب، با برشی که در زیر بینی می دهیم فقط بخش میانی لب را بالا می کشیم، هیچگونه تغییری در بخش های کناری لب و مخصوصا گوشه های دهان ایجاد نمی شود.

لیفت سانترال لب را فقط به منظور نمایان شدن دندانهای بالا انجام می شود؟

با وجودی اینکه در اغلب افرادی که لیفت سانترال لب (لیفت بخش مرکزی لب) می کنند، هدف اصلی کاهش فاصله لب و بینی است، می توان از لیفت بخش مرکزی لب، تنها به منظور نمایان شدن دندانهای پیشین بالا استفاده نمود. همچنین این کار را می توان برای برجسته کردن بخش مرکزی لب بالا مورد استفاده قرار داد ، روش انجام کار در این حالتها اندکی متفاوت است که با اطلاع دقیق از هدف شما، محاسبات و اقدامات لازم برای رسیدن به منظور اصلی شما را انجام می دهیم.

رد باقیمانده از جراحی لیفت لب (لیفت بخش مرکزی لب) را می توان برطرف نمود؟

در بسیاری از موارد می توان رد باقیمانده از جراحی لیفت لب را با روشهای دارویی یا جراحی مجدد برطرف نمود. برطرف نمودن این عارضه در صورتی امکان پذیر است که اصول مهم و ضروری جراحی پلاستیک در عمل اول انجام شده باشد.

اشتراک‌گذاری:
آواسلامت

ثبت نظر برای "سانترال لب"

شما عزیزان می‌توانید، از طریق فرم زیر نظرات خود را درباره سانترال لب ثبت کنید.
آواسلامت

نظر کاربران درباره "سانترال لب"

شما عزیزان می‌توانید، نظر کابران درباره سانترال لب را در ادامه مطالعه کنید.
ساناز
1400/06/11 17:28

برای برطرف کردن خط جراحی لیفت لب، چه کار کنم؟

آواسلامت
1400/06/14 12:47

برطرف نمودن خط جراحی لیفت لب در صورتی امکان پذیر است که اصول مهم و ضروری جراحی پلاستیک در عمل اول انجام شده باشد.

لیلی
1400/06/09 19:17

حدودا 2 ماه پیش جراحی بینی انجام دادم , فاصله لب و بینیم زیاد شده. آیا جراحی سانترال مناسب من هست؟ چه مدت بعد از جراحی بینی میتونم سانترال لب رو انجام بدم؟

آواسلامت
1400/06/09 19:19

سلام لیلی عزیز، بله لیفت سانترال برای کم شدن فاصله لب و بینی مناسب است و شش ماه بعد از جراحی بینی، می توانید برای معاینه به مرکز مراجعه کنید و در صورت صلاحدید جراح، میتوانید برای جراحی سانترال لب اقدام نمایید.

وبلاگ

مطالب مرتبط وبلاگ آواسلامت

شما عزیزان می‌توانید آخرین مطالب مربوط به جراحی و زیبایی را در بخش وبلاگ آواسلامت مطالعه کنید.

تراش استخوان ابرو

تراش استخوان ابرو

گاهی اوقات جراحان پلاستیک، تراش استخوان کاسه چشم و یا تراش استخوان ابرو را نیز همزمان با لیفت ابرو و پیشانی پیشنهاد می دهند. تراش استخوان کاسه چشم در افرادی که گودی چشم دارند و استخوان زیر ابروی آن ها ...

لیفت صورت

لیفت صورت

لیفت صورت به معنی اصلاح علائم پیری و جوانسازی چهره در افراد است. با استفاده از روش های مختلف می توان افتادگی بافت ها در هر ناحیه از صورت را اصلاح کرد. با هر روشی که این افتادگی ها اصلاح شود لیفت صورت ...

لیفت پیشانی

لیفت پیشانی

لیفت پیشانی که با عنوان لیفت ابرو نیز شناخته می شود،  به بازگرداندن اثرات نیروی جاذبه، تنگ کردن بافت نرم پیشانی و بازگرداندن ظاهر جوان پوست پیشانی، پلک فوقانی و ابروها کمک می کند. روش های مختلفی ...

لیفت شقیقه

لیفت شقیقه

لیفت شقیقه یا لیفت تمپورال (Temporal Lift) فرایندی است که به منظور بالا بردن دم ابروها و زیباتر کردن حالت آن ها انجام می شود. با این کار می توانید به چشم ها و ابروهای خود فرم ببخشید و جذابیت آن ها را ...

لیفت ابرو

لیفت ابرو

با گذشت زمان عضلات پیشانی در اثر سن و گرانش زمین شروع به ضعیف و شل شدن می کنند و در نتیجه باعث افتادگی ابرو می شوند. این وضعیت، چهره افراد را دائما به صورت خسته و بی حال نشان می دهد. از طرف دیگر،سایه ...

لیفت پلک یا بلفاروپلاستی

لیفت پلک یا بلفاروپلاستی

لیفت چشم که با نام های لیفت پلک یا بلفاروپلاستی نیز شناخته می شود، روشی برای جوان تر کردن و زیباتر کردن چشم ها است که با استفاده از آن می توانید آثار خستگی و افزایش سن را از چهره خود رفع کنید. این روش ...
فرم تماس

درخواست مشاوره از مرکز پزشکی آواسلامت

برای درخواست مشاوره از مرکز پزشکی آواسلامت، فرم زیر را تکمیل کنید.
نمونه کار

نمونه کارهای مرکز پزشکی آواسلامت

آخرین نمونه کارهای انجام شده توسط تیم متخصص مرکز پزشکی آواسلامت را در ادامه مشاهده می‌کنید.

فیلم لیفت شقیقه و گوشه چشم

فیلم لیفت شقیقه و گوشه چشم

برای انجام لیفت شقیقه می توان از روش های جراحی یا بدون جراحی استفاده کرد. این روش ها معمولا ماندگاری مناسبی دارند و نتایج رضایت بخشی را برای شما ایجاد می کنند. روش های بدون جراحی عمدتا نیازی به دوره ن ...

فیلم لیفت میدفیس

فیلم لیفت میدفیس

با پیشرفت روند پیری، پوست نیز دستخوش تغییراتی می گردد که آثار آن در ناحیه سر و گردن شل شدن و افتادگی پوست به همراه پیدایش چین و چروکهای عمیق و آشکار در سطح پوست می باشد. با انجام لیفتینگ صورت می توان ...

فیلم تراش استخوان ابرو

فیلم تراش استخوان ابرو

هدف از جراحی تراش استخوان ابرو، کانتور استخوان بالای چشم است تا گودی چشم کمتر به نظر برسد. این جراحی اغلب یک روش ترکیبی با لیفت ابرو و پیشانی است و برای کسانی توصیه می شود که در ناحیه پیشانی و اطراف چ ...

سانترال لب و جراحی بینی

سانترال لب و جراحی بینی

بالا رفتن سن از جمله دلایلی به حساب می آید که می تواند فرم لب شما را دچار تغییر کند. دقت داشته باشید که روزبه روز با گذشت زمان این موضوع شدت پیدا می کند و وضعیت وخیم تر می شود. با چنین روندی چهره شما ...

فیلم عمل بوکال فت

فیلم عمل بوکال فت

برای افرادی که  صورت “گرد” یا اضافه وزن دارند، جراحی برداشتن پدهای چربی گونه، یک روش عالی برای خلاص شدن از شر این چربی های ناخواسته صورت است. تخلیه چربی بوکال بهترین روش برای رهایی ا ...

جای اسکار بعد از لیفت شقیقه

جای اسکار بعد از لیفت شقیقه

برای انجام لیفت گوشه چشم می توان از روش های جراحی یا بدون جراحی استفاده کرد. این روش ها معمولا ماندگاری مناسبی دارند و نتایج رضایت بخشی را برای شما ایجاد می کنند. روش های بدون جراحی عمدتا نیازی به دور ...
© 2020 Diaako Co. All Right Reserved